Narzędzie
Przemian

Obietnica

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak by to było mieć moc przyciągania miłości, pieniędzy, dobrobytu, zdrowia, czegokolwiek tylko jesteś w stanie zapragnąć od życia?

Play
Pause
narzędzie przemian

Słyszałeś już o dżinie w bajkach i może prawie przyciągania, ale podchodzisz do tego sceptycznie, sądzisz że to nie działa? Jeśli tak myślisz to właśnie tak jest, ponieważ spotyka nas tylko to, czego dokładnie oczekujemy i to, w co tak naprawdę wierzymy. A gdyby pojawiły się naukowe dowody na to, że Twoje nadprzyrodzone zdolności to namacalna prawda?

Historia na faktach

Jednym z badaczy tych możliwości stał się pewien człowiek, który w wyniku wypadku połamał kręgi oraz uszkodził rdzeń kręgowy.

Lekarze zaproponowali mu serię skomplikowanych operacji, które rokowały nikłe szanse na to, że po ich wykonaniu będzie się w stanie w ogóle poruszać, a jeśli już to tylko na wózku inwalidzkim.

Postawiony w tej trudnej sytuacji podjął decyzję, że nie skorzysta z wątpliwych operacji.

Pomyślał wtedy: ,,Skoro moje ciało wie jak się zbudować, to musi też wiedzieć jak się naprawić”.

I stało się. W 10 tygodni od wypadku, po którym lekarze nie dawali mu większych szans, zaczął znów chodzić o własnych siłach.

Mowa tu oczywiście o Dr Joe Dispenza, który zawarł w swej książce pt. ,,Becoming Supernatural” metodę programowania własnego ciała i umysłu na przyciąganie tego, czego dokładnie chcemy aby ziściło się w naszym życiu.

Na bazie opisanej w tej książce metody zbudowałem dla Ciebie narzędzie, którego zadaniem jest urzeczywistnianie najskrytszych pragnień tak, aby te zamanifestowały się w Twoim codziennym życiu.

Jak to działa?

– teoria mechaniki kwantowej i jednolitego pola równoległych rzeczywistości.

Jeśli interesuje Cię mechaniką kwantową to wiesz, że stan układu staje się znany dopiero po dokonaniu jego obserwacji, co w praktyce oznacza, że dana rzecz urzeczywistnia się w świecie dopiero w momencie jej dostrzeżenia. Co za tym idzie wszystkie sytuacje, światy, rzeczywistości są dla nas dostępne zawsze, przez cały czas i jednocześnie (równoległe rzeczywistości pola kwantowego). Natomiast przeskok między nimi następuje w momencie skupienia na jednym uwagi (obserwacja stanu układu).

Mówiąc jeszcze prościej, jesteśmy w stanie wpłynąć na nasz umysł tak, aby ten wybrał z jednolitego pola kwantowej rzeczywistości to nasze wcielenie, które jest przez nas najbardziej pożądane i tak stajemy się tym, kim naprawdę chcemy w danym okresie czasu.

Sam akt obserwacji przenosi nas w nową przestrzeń będącą nowym ja, naszą Nową Ziemią.

Dlatego, aby stać się bogatym lub zdrowym należy najpierw przekonać umysł, że już tacy jesteśmy.

Biblia mówi wprost ,,uwierz a zobaczysz”, fizyka kwantowa ,,skup uwagę na zdarzeniu i wtedy to stanie się rzeczywiste”.

Brzmi nieprawdopodobnie, ale tak jest i to działa. Są na to naukowe dowody.

Dr Joe Dispenza przeprowadził setki badań a wielu jego kursantów odniosło wymierne korzyści w realizacji siebie proponowaną przeze mnie metodą.

Dlaczego to działa?

🐛➡🦋

Aby uzmysłowić sobie jak to działa proszę wyobrazić sobie niewidoczne fale radiowe, które znajdują się w naszej trójwymiarowej przestrzeni oraz odbiornik radiowy, który jest ich przetwornikiem (odbiera i przetwarza fale na dźwięk). Prezentowane przeze mnie narzędzie pomaga ustawić mózg (odbiornik) na odbiór upragnionego świata (pożądane fale radiowe).

Innymi słowy, jeśli umysł uwierzy, że coś wspaniałego może się zamanifestować w fizycznym świecie to Wszechświatowi nie pozostaje już nic innego jak dostosować się do tej wizji.

Joe uwierzył w samoleczenie swojego ciała i tak przez placebo zrekonstruował własny kręgosłup. Jeśli bardziej przekonują Cię naukowe dociekania to słuchaj tego.

Udowodnione jest, że myśli i emocje uruchamiają produkcję związków chemicznych w naszym organizmie. Powszechnie wiadomo, że kiedy się boisz do krwi napływa kortyzol wysyłający konkretny sygnał do DNA, które następnie instruuje geny, aby tworzyły dedykowane białka, z których jest zbudowane Twoje ciało.

Wg Dispenzy poprzez myślenie i wzniosłe emocje jesteś w stanie wpływać na ekspresje genów w Twoim organizmie (niektóre można włączyć, a inne wyłączyć). Uruchamiając właściwe produktory białek możesz wyleczyć własne ciało tak samo jak to udało się jemu i wielu ludziom korzystającym z opisywanej tu metody.

Najprościej rzecz ujmując dzieje się tak, że wzniosłe emocje takie jak miłość, przyjaźń, wdzięczność uruchamiają geny produkujące ,,zdrowe białka”, z których tworzone jest zdrowe ciało i zastępują stare białka, bo te się wciąż wymieniają.

Idąc dalej tym samym tokiem rozumowania, jeśli podczas choroby wciąż myślisz o tym, że jesteś chory to te myśli wciąż na nowo aktywują geny, które odpowiadają za produkcję ,,chorych białek”. Właśnie dlatego nie możesz sam się uleczyć.

Dlatego najpierw trzeba uwierzyć, wgrać do podświadomości film z świetlaną przyszłością, aby później organizm dostosował się do tej wizji i Cię wyleczył.

Zasada działania jest taka sama dla wszelkich możliwych filmów, jakie jesteś w stanie dla siebie wymyślić.

Jeśli Twoją intencją jest przyciągnięcie wymarzonego partnera i utworzenie przecudownego związku pełnego miłości, musisz najpierw zainstalować w swoim umyśle ten film, a gdy już to zrobisz rzeczywistość będzie dążyć do tego, aby go zmaterializować w realnym świecie.

Jeśli akurat to jest Twoją intencją możesz skorzystać z darmowego filmu znajdującego się na tej stronie. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu czegoś innego, np. pragniesz bogactwa, albo radości to napisz do mnie. Mogę przygotować dla Ciebie spersonalizowane video dokładnie odpowiadające Twoim potrzebom.

NARZEDZIA-PRZEMIAN

Narzędzie Przemian – informacje o produkcie

Narzędzie, które oferuję czerpie z pomysłu zawartego w ,,Become Supernatural” Dr Joe Dispenza. Na bazie proponowanej w książce metody kalejdoskopu i filmu przyszłości przygotowałem produkt, którego zadaniem jest zaprogramowanie Twojej podświadomości na nową lepszą rzeczywistość zgodną z Twoją własną intencją.

Kalejdoskop wprowadza mózg w hipnotyczny trans, natomiast film instaluje intencję w Twoim umyśle i zastępuje stary stan rzeczy nowym.

W indywidualnie skonstruowanym narzędziu znajdą się afirmacje podprogowe dobrane specjalnie dla Ciebie, zgodnie z Twoja intencją, tak aby wzmocnić siłę kierowanego do podświadomości przekazu.

W jaki sposób skorzystać z Narzędzia Przemian?

Proces ten rozpoczniemy od wejścia w stan wyciszenia i pozytywnych emocji. Do tego celu posłuży, krótkie nagranie prowadzące Cię w kierunku coraz to większego rozluźnienia i odpuszczenia. 

Najlepiej przebywać cały czas w całkowitej ciemności, ponieważ zwiększy to poziom melatoniny i poprawi zmiany fal mózgowych (wywołanie fal Alfa i Theta).

Następnie zostaniesz poproszony o to, aby otworzyć oczy i w stanie podobnym do transu podążać za tym, co dzieje się na obrazie. Wtedy nie należy niczego analizować ani oceniać. Wyświetlane wizualizacje będę podtrzymywały nastrój medytacji z otwartymi oczami, a podprogowe obrazy zaczną kodować nową rzeczywistość. W tym optymalnym stanie zostanie uruchomiony film programujący umysł na nową przyszłość stającą się teraźniejszością.

Ostatni etap to sam kalejdoskop, który pomoże Ci zakotwiczyć nowy program. Podłożona pod niego podnosząca na duchu muzyka reaktywuje uczucia i emocje z filmu przyszłości.

▸ Zalecenia:

ciemność-narzędzie-przyszłości

➡Najlepiej korzystać z Narzędzia w całkowitej ciemności, ponieważ zwiększy to poziom melatoniny i ułatwi zmiany fal mózgowych.

oddech-narzedzie-przyszlosci

➡ Przed oglądaniem spróbuj spowolnić oddech i całkowicie rozluźnić ciało. Pozwól mu poczuć, że ma zasnąć, ale pozostaw umysł w stanie czuwania.

 

 

film-przyszłości

➡ Najlepsze efekty uzyskasz oglądając film na dużym ekranie (jeśli korzystasz z YouTube wybierz jakość 4K). Dźwięk też ma duże znaczenie, więc warto korzystać z Narzędzia Przemian w dobrych i wygodnych słuchawkach lub odtwarzając go na wysokiej jakości sprzęcie HiFi.

kodowanie-przyszłości

➡ Film przyszłości jest jak nowy program, który zostanie zakodowany w twojej podświadomości. Będziesz połączony ze swoją nową przyszłością. Dlatego podczas oglądania nie należy niczego oceniać, niczego analizować, nad niczym myśleć, optymalnie jest wpatrywać się w obraz w stanie pełnego relaksu niczego nie kwestionując.

program-przyszłości

➡ Oglądaj codziennie przez co najmniej 21 dni, ponieważ jest to czas potrzebny mózgowi na stworzenie nowych sieci neuronowych lub innymi słowy na wytworzenie nowych nawyków lub nowego umysłu (podświadome przeprogramowanie).

program-do-przyszlosci

➡ Oglądaj rano i tuż przed snem, ponieważ wtedy twoje fale mózgowe są w optymalnym stanie do przeprogramowania.

➡ Jeśli potrzebujesz natychmiastowej motywacji obejrzyj film niezależnie od pory dnia.

▸ Muzyka:

Muzyka kalejdoskopu pomoże wprowadzić Twój mózg w stan Theta w płynny i łatwy sposób.

▸ Ważne:

Kalejdoskop został skonstruowany tak, żeby ten trwał nieprzerwanie. Dr Joe Dispenza w swojej książce zaleca, żeby nie występowały żadne przerwy w  wyświetlanych obrazach, ponieważ tylko płynna przemiana wizualizacji pozwoli na trwałe i skuteczne programowanie nowej rzeczywistości.

▸ Spersonalizowane Narzędzie Przemian:

Poniżej przykładowa realizacja pragnienia: ,,chcę odnaleźć życiowego partnera”. Uwaga! Video oglądaj w rozdzielczości 4k! Po uruchomieniu filmu kliknij w zębatkę znajdującą się w prawym dolnym rogu, by wybrać jakość.

 

Zostaniesz wtedy przekierowany do strony z produktami. Po wypełnieniu koszyka możesz przystąpić do złożenia zamówienia.

Jeśli robisz to po raz pierwszy system utworzy dla Ciebie bezpłatne konto klubowicza, do którego uzyskasz nielimitowany dostęp.

Podczas składania zamówienia zostaniesz poproszony o:

– podanie swojego imienia, 

– opisanie pragnienia, jakie zamierzasz zrealizować (np. chcę być lubiany, znaleźć idealnego partnera, stać się bogaty, awansować w pracy, mieć więcej szczęścia, zdrowia itp.)

– podanie adresu email ( będzie on jednocześnie Twoim loginem do nowo utworzonego konta klubowicza) 

Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle do 10 dni roboczych (projekt tworzony każdorazowo indywidualnie).

Narzędzie Przemian będzie dostępne do pobrania na Twoim koncie w wersji online.

Zapraszam do odwiedzenia kanału KuMarzeniom
na
YouTube

Cześć! Mam na imię Piotr. 

Tematy, w których się specjalizuję to rozwój świadomości, doświadczanie pełni życia, odkrywanie własnych możliwości.

Poprzez praktyki duchowe takie jak medytacja, afirmacje oraz tworzenie dedykowanych narzędzi staram się pomagać ludziom w znalezieniu tego, czego w danym momencie potrzebują najbardziej.

Opinie: Film Przyszłości z kalejdoskopem

5.0
4.5/5
Doskonałe narzędzie odpręża i pozwala skupić się na tym co dla mnie najważniejsze.
Ania Jezierska
5.0
5/5
Dziękuję! Praktykuję od 7 dni i widzę znaczne postępy. Mam wrażenie, że to będzie właśnie ta miłość.
Paweł
Paweł K.
5.0
5/5
Praktykuję rano i wieczorem i rzeczywiście czuję się znacznie lepiej stosując narzędzie przemian.
Ania