To co ukryte pozostanie nieuleczone

Terapeutyczne zastosowanie psychodelików (Trip Sitter), 

Oddychanie neurodynamiczne,

Motywacyjne narzędzia przemian,

Medytacje i afirmacje

Cześć, mam na imię Piotr i pasjonują mnie niezwykłe stany świadomości. Z wykształcenia jestem programistom a zawodu SEOwcem. Lubię muzykę, psychologię, naturę i fotografię.

,,Naucz się wchodzić do wewnątrz, odzyskać swoje prawdziwe ja i stworzyć życie, którego głęboko pragniesz”.

Od lat zdobywam wiedzę na temat poznania siebie, nie tylko z książek, ale i poprzez praktykę, bo doświadczenie jest tym, co nie zawsze da się opisać słowami. Badam to jak działamy, skąd pochodzimy i po co tutaj w ogóle jesteśmy. Buduję narzędzia motywujące na bazie zdobytych przez ten czas informacji. Wykorzystuję sposoby, które pomogły nie tylko mi, ale i wielu innym ludziom.

Przede wszystkim interesują mnie niekonwencjonalne metody uwalniania od traum i chorób cywilizacyjnych.

 

 
 

Moja historia

Wyjście z umysłu do Teraźniejszości

KuMarzeniom-Piotr

Head tripper – to osoba, która bardzo mocno siedzi w swojej głowie. Próbuje samodzielnie poradzić sobie z każdym problemem poprzez jego dokładną analizę, wyobrażenie sobie  każdej z możliwych sytuacji, tak jakby wydarzały się one naprawdę. Wielokrotnie przeżywa ciężkie chwile zapętlając nieustannie odgrywane role.

Nigdy nie żyje w tu i teraz. Bardzo rzadko przebywa w teraźniejszości.

Kto by pomyślał, że kiedyś właśnie taki byłem. Straciłem wiele lat życia na rozmyślanie. Historie, które sobie opowiadałem finalnie doprowadziły mnie do depresji.

Było naprawdę ciężko, wstydziłem się o tym komukolwiek powiedzieć, w ten sposób nie mogłem dać sobie pomóc. Cierpiałem w samotności nie wiedząc jak pozbyć się problemu. Nie docierała do mnie żadna argumentacja z zewnątrz, ponieważ na straży jej przydatności zawsze stał wszystkowiedzący umysł ( silne Ego).

….kiedy zrozumiałem, że muszę go jakoś uciszyć… postanowiłem zajrzeć do swego wnętrza i wtedy nastąpił przełom….

Hej Ciało, A Ty co masz do powiedzenia?

Odkryłem psychodeliki, ale zrobiłem to bez sittera i bez żadnego przygotowania. Szok był niesamowity. Przeobrażenie totalne, zmiana o 180′ uczyniła mnie innym człowiekiem.
Było tak dużo materiału do przepracowania po jednej sesji, że do dziś nie polecam nikomu robić tego bez nadzoru albo przynajmniej gruntownego przygotowania. Trzeba mieć też na uwadze, że ich użycie jest legalne tylko w niektórych krajach na świecie.
Uwolnienie co prawda było natychmiastowe, ale zbyt mocno ta huśtawka została popchnięta w drugą stronę. Wtedy dopiero zacząłem się edukować. Czytałem książki w tymże temacie, oglądałem filmy, podcasty i tripowałem na różne sposoby. Musiałem jakby na nowo przejść wcześniej niezakończony proces. Nauczyłem się przez to naprawdę wiele o niezwykłych stanach naszej świadomości.
Generalnie jeśli nie masz jeszcze doświadczenia z substancjami poszerzającymi jaźń to na początek polecałbym łagodniejszą formę przeobrażenia ‘gąsienicy w motyla’. Warto zainteresować się oddychaniem neurodynamicznym, czyli znacznie lżejszą odmianą oddychania holotropowego wymyślonego kilkadziesiąt lat temu przez Stanisława Grofa. Tak samo jak psychodeliki wyłączasz w ten sposób analityczny umysł, oddając głos ciału. W nim zapisane są wszystkie wspomnienia, nawet te, które miałeś w momencie narodzin, nawet te, które miałeś w innych życiach. W ciele zapisane są wszystkie nasze odruchy i nieświadome reakcje. Niektóre traumy mógł wyprzeć umysł, jednak nadal tkwią one w ciele i mogą chcieć się ukazać np. w postaci choroby. Mogą też zostać dotknięte w trakcie sesji i się po prostu uwolnić. Nasza podświadomość to często odczyt zapisów z ciała. Kiedy tripujesz z oddechem, wyłączasz umysł, a dajesz ciału mówić. Może ono chcieć wtedy uwolnić traumy, rozładować napięcia albo pokazać różne niesamowite rzeczy. Kiedy dasz mu się dobrze wygadać zostaniesz oczyszczony i pogodzony ze sobą. Łatwiej Ci wtedy odkryć swój sens, zaczynasz na nowo poznawać siebie.
 Mówisz otwarciej o tym co ważne dla Ciebie, zaczynasz cieszyć się zwykłością, odkrywasz co rzeczywiście daje Ci radość. Nie potrzebujesz już grać, budować murów obronnych wokół siebie, bo wiesz, że zwykła akceptacja tego co jest wystarczy. Zdobywasz pewność, że wszyscy u źródła jesteśmy tacy sami.
 
Widzę ogromny potencjał terapeutyczny w stanach poszerzonej świadomości. Dlatego od wielu lat rozwijam się w tym temacie. Wszystko jest dla ludzi, więc można je przeżywać, odkrywać niezwykłe oraz wiele z nich uczyć. Warto jednak robić to pod opieką trip sittera w bezpiecznym miejscu i po stosownym przygotowaniu.
 

Droga uwalniania to niełatwy proces, wymaga odwagi, poświęcenia

i chęci poznania prawdy.

Mogę Cię jednak zapewnić, że jest tego warta.

Kursy i certyfikaty

certification-Clinicians-Exploring-Psychedelic-Therapy-PiotrKaczorowski

Polecam te książki

 • Anthony de Mello “Przebudzenie”
 • Potęga teraźniejszości – Eckhart Tolle
 • Nowa Ziemia – Eckhart Tolle
 • Przewodnik psychodelicznego podróżnika – James Fadiman
 • Kiedy niemożliwe staje się możliwe – Stanislav Grof
 • Psychologia przyszłości – Stanislav Grof
 • Obszary nieświadomości – Stanislav Grof
 • Poza Mózg. Narodziny, Śmierć i Transcendencja w Psychoterapii – Stanislav Grof
 • DMT. Molekuła duszy – Strassman Rick
 • Teonanacatl. Święte grzyby – Ralph Metzner
 • Ceremonie psychodeliczne – Julian Vayne
 • Kosmiczna gra – Stanislav Grof
 • Drzwi percepcji. Niebo i piekło – Huxley Aldous
 • Wolność. Odwaga bycia sobą – Osho
 • Jestem Bogiem podświadomości – Beata Pawlikowska
 • Jak zmienić swój umysł – Michael Pollan
 • Ayahuasca. Święte pnącze duchów – Ralph Metzner
 • Pokarm bogów – Terence McKenna
 • Twoje nadprzyrodzone zdolności – Joe Dispenza
 • Tybetańska księga umarłych – autor nieznany
 • Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Carnegie Dale
 • Michio Kaku – Kosmos Einsteina
Shopping Cart